Anasayfa / KADIN / Zayıf Görünmenin Yolu Doğru Kıyafet Seçimi

Zayıf Görünmenin Yolu Doğru Kıyafet Seçimi

Kilo problemi hemen her kadının stres yaptığı bir problemdir. Öyle ki bir kadın korkulu rüyası olan fazla kilolardan kurtulabilmek adına elinden gelen her şeyi yapmaya hazırdır. Düzenli spor ve egzersiz yapımı, kalori kaybı için yapılan diyetler derken kilo vermek kadınlar için baş belası haline gelmektedir. Durum böyleyken, kadınlar çözümü zayıf görünümü sağlayan kıyafet seçiminde bulmaktadır. Birden çok zayıf görünmenin yolu mevcuttur ve bu da elbette doğru kıyafet seçimi mümkün olur.

Seçim yapılan kıyafette nasıl göründüğünü merak eden kadınlar, zayıf görünmenin yolu araştırmasında kışın alınan kilolardan ve yazın tercih edilen ince kıyafetlerden dolayı yağlarını gizleme problemi yaşamaktadır. Bu durumda en iyi çözüm, kadınların vücudunu tanıyarak, vücuduna uygun kıyafet tercihi yapmalarıdır. Kıyafet seçimi, kadınları olduğundan daha zayıf ya da daha kilolu göstermesi konusunda oldukça önemlidir. Zayıf gözükmek isteyen bayanların doğru analiz yapıp, vücut yapısına uyumlu kıyafetleri seçmeleri gerekmektedir. Zayıf görünmenin en önemli unsuru koyu renk kıyafet seçimidir. Özellikle siyah renk seçimi, hem asilliği ile hem de kadınları olduğundan daha zayıf ve fit göstermesi ile tercih edilmesi gereken renklerin başında yer alır.

zayif-gorunmenin-yolu-dogru-kiyafet-secimi-2

En önemli unsurlardan biri olan kıyafet kesimine, vücut tipi analiz edilerek karar verilmesidir. Aşırı dar kesim ya da aşırı bol kesim kıyafetlerin seçilmesi, kiloları daha belirgin hale getirecektir. Her iki durum da istenmeyen bir görüntü oluşturacağı için, basenli bayanların dar bluz ile hafif bol bir pantolonu, göbekli bayanların ise hafif bol bir bluz ile dar kesim tayt ya da pantolonu kombine etmesi gerekmektedir.

zayif-gorunmenin-yolu-dogru-kiyafet-secimi-3

Kalın bacaklı kadınların etek seçiminden uzak durması, basenli bayanların ise pileli ve düğmeli pantolon modellerinden uzak durması, zayıf görünümün kapılarını açacaktır.

Vücut tipi analizi ile doğru kıyafet seçimi yaparak kadınların olduğundan daha zayıf ve zarif görünmesi mümkün.

Türkiye’nin En Büyük Takı Aksesuar Mağazasından kıyafetlerinize uygun tüm takılara göz atabilirsiniz.

4 yorum

  1. En çok da siyah giyinmenin çok faydası oluyo yaa. Boyuma göre hep siyah giyiyorum mecbur yoksa çok şişman gözüküyorum 🙁

  2. Arkadaşlar zayıf görünmenin yolu bakın sadece ve sadece zayıf olmak. Boşverin anasını satim zayıf görünmenin yolunu

  3. Zayfı görünme gibi bi derdim yok çünkü zayıfım ahhahah 😀

  4. En doğru kıyafet siyah renk ile mümkün bunu unutmamanızı öneririm öncelikle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir