Anasayfa / ERKEK / Erkek Saat Kombini Modası

Erkek Saat Kombini Modası

Yaz sezonunun  ile birlikte, giyim ürünlerinde olduğu kadar kullanılan aksesuarlarda da uygun kombinler tercih edilmeye başlandı. Bütün görünüm tamamlayıcısı olan aksesuar kombinleri, doğru parçaların birlikte tercih edilmeleri sayesinde hem şık hem de spor bir görünüm elde etmek isteyenlerin en büyük kurtarıcılarından biri olma özelliğini de taşıyor. 2016 yılı trendleri içerisine bakıldığı zaman ise, erkek saat kombini modasının daha fazla ön plana çıktığı gözlemleniyor. Birbirinden canlı renklerin ve şık detayların birlikte harmanlandığı erkek saat kombinleri, tarzı ile dikkat çekmek isteyen erkeklerin bu sene oldukça sık tercih edecekleri trend seçeneklerinin de başında geliyor.

Saat Kombinleri

2016 trendleri içerisinde dikkat çeken erkek saat kombini modası genel olarak, deri ve metal parçaların bir araya gelmesi ile oluşturuluyor. Deri kordona sahip saat modellerinin, metal ve deri bileklikler ile buluşturulması ile oluşturulan saat kombinleri gerek günlük kullanımlarda gerekse de klasik kıyafetleri tamamlama konusunda oldukça başarılı sonuçlar gösteriyor. Oluşturulan kombinlerde deri detayların ön planda olmasının sebebi ise, deri materyalin hem cilt üzerinde herhangi bir alerji oluşturmaması hem de kullanım ömrünün daha uzun sürmesi oluyor. Saat kadranlarının metal göstergelere sahip olması ise kombinlerin dikkat çekiciliğinin daha fazla olması içini ilk olarak tercih edilen teknik özelliklerden biri oluyor. Bu detay, bilekliklerde kullanılan metal detaylar ile birlikte sergilendiği zaman ise bütün görünümde mükemmel bir uyumluluk elde edilmiş oluyor.

Erkek Saat Kombini Modası

Erkek saat kombini modasının sezon içerisinde dikkat çeken bir başka özelliği ise, tamamlayıcı unsur olarak sert kesim boncuk detaylarının bulunması oluyor. Genel olarak 1 adet saat ve 2 adet bileklikten oluşan bu kombinlerde, bilekliklerden biri deri detaylı olurken diğerinin boncuk ile yapılmış olmasına dikkat ediliyor. Bu sayede spor şıklığın daha kalıcı bir etkiye sahip olması sağlanırken, maskülen görünümün günümüze modernize edilmiş hali de sergilenmiş oluyor. 2016 yılı yaz trendleri içerisinde oldukça büyük bir etkiye sahip olan erkek saat kombini modası, önümüzdeki sezona damgasını vurmaya hazırlanıyor.

 

İlginizi Çekebilir

Kehribar Tesbih Nasıl Anlaşılır

Kehribar Tesbih Nasıl Anlaşılır?

Kehribar Tesbih Nedir? Nasıl Anlaşılır? Kehribar tesbihler günümüzde oldukça fazla kullanıma açılan ve yapımında çok …

3 yorum

  1. Bu moda gerçekten çok güzel oldu herşeye de uyuyo takım elbise spor farketmiyo

  2. Bir tane doğal taş bileklik, bir tane de der bileklik süper gözüküyor

  3. Parfüm kokan ve saat takan erkek diğer erkeklerden 999999999 adım öndedir ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir