Anasayfa / TRENDLER / Doğal Taş Bileklikler ve Özellikleri

Doğal Taş Bileklikler ve Özellikleri

Her geçen gün farklı renkte doğal taşlardan elde edilen bileklikler bir hayli ilgiye maruz kalmaktadırlar. Dilediğiniz her kıyafetinizle rahatlıkla kombin yapabileceğiniz doğal taş bileklikler ilk olarak doğal olmaları açısından fazlaca tercih edilmektedirler. Renklerinde ya da taşların yapısından hiçbir oynama ve bozulmaya yer vermeden üretile bu bilekliklere dilediğiniz her an her yerden uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Doğal taş bileklikler kıyafetinize ve saatinize doğrudan kombin uyumunu sağlayacaktır.

Doğal taş modası ve kullanımı hiçbir zaman demode olarak adlandırılmamakta ve sürekli kullanılmaya devam edilmektedir. Hatta her geçen gün kullanımı artan doğal taşlar en çok da bileklik ve tespih gibi aksesuarlarda daha fazla tercih edilmektedir.

 

Doğal taşlardan birisi olan lav taşı ile üretilen bileklikler kan dolaşımından doğan hastalıklara karşı bir direnç göstermektedir. Bu gibi hastalıkların bedeninizden uzaklaşmasına yardımcı olmaktadır.

Doğal Tal Bileklikler

Akik taşı ile elde edilen bileklikleri kullandığınızda ise cilt hastalıklarına karşı bir yardımcıyı üzerinizde taşımış olursunuz. Ayrıca rengi ve halkalarının dağılımı ile de bir hayli dikkat çekmektedir. Bu doğal taştan elde edilen bileklikleri takmaya başladığınız andan itibaren bazı bölgelerdeki ağrıları da hafiflettiği bilinmektedir.

Mavi akik taşından elde edilen bileklikler ise heyecanı giderir ve sinir bozukluklarına iyi gelir. Bu doğal taştan elde edilen bileklikler özellikle canlı rengi ile dikkat çekmektedirler.

Firuze taşından elde edilen bileklikler ise tansiyonu dengelemeye ve kalp hastalıklarına iyi gelmeye yardımcıdır.

Doğal taşların özellikleri saymakla bitmez. Böylece doğal taştan yapılan bilekliklerin de özellikleri saymakla bitmemektedir. Ancak genel olarak hepsinin motivasyonu artırıcı, sinirleri yatıştırıcı, bilinen tüm hastalıkları hafif de olsa vücuttan uzaklaştırıcı bir etkisi vardır. Kısacası her zaman pozitif bir etki sağlamaktadır. Ayrıca çok şık görüntülere de sahiptirler.

Siz de doğal taşlar ve doğal taşlar ile kombinlenmiş saatlere göz atmak isterseniz tıklayınız : Modalarda | Türkiye’nin en büyük Takı ve Aksesuar 

Hakkında adminbloglarda

İlginizi Çekebilir

2016-gunes-gozlugu-trendleri

2016 Güneş Gözlüğü Modelleri

Bahar ve yaz aylarında güneşli havaların kendini göstermesiyle ortaya çıkmaya başlayan çeşit çeşit güneş gözlüğü modelleri …

3 yorum

  1. Duvar değil huzur veren. Taş, doğal olup seni dinlendiren, gerçekler huzur verir kaçmayın. @… taşına toprağına doğasına doğal taşına

  2. Bırakın bu işleri bırakıııın taş insana napar laa yiyek mi taşı napalım yani

  3. Bileklik ve tesbih aynı olunca süper oluyor arkadaşlar akik taşı özellikle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir