Anasayfa / KADIN / Büyük Göğüslüler İçin Bikini Seçimi

Büyük Göğüslüler İçin Bikini Seçimi

Yaz geldi ve hepimiz tatil hazırlıklarına başladık. Plajlarda kendimizi rahat ve şık hissetmek için hepimiz ne giyeceğimizi planlıyoruz. Yaz deyince deniz, deniz deyince de bikini aklına gelen bayanlar için, bikini seçimi, binlerce model ve renkte bikini düşünüldüğünde bir hayli zor. Büyük göğüslüler için bikini seçiminde sizlere yardımcı olmak istiyoruz. Siz de vücut tipinize uygun bikini seçerek, plajda göz alıcı görünebilirsiniz.

Büyük Göğüslüler İçin Bikini Seçimi

Büyük göğüslü bayanlar için bikini seçmek her zaman zor olmuştur. Göğsünüzü büyük buluyorsanız ve küçük görünmesini istiyorsanız, birkaç küçük tüyoyla, doğru bikiniyi seçmeniz mümkün. Büyük göğüslüler için en doğru bikiniyi seçmenin en önemli kuralı, dikkatleri göğüsten uzaklaştırmaktır. Bunun için göğsünüzü tamamen saran, dekolteden uzak modelleri tercih etmeniz gerekir.

Büyük Göğüslüler İçin Bikini Seçimi

Seçtiğiniz bikini üstünün göğüs ölçünüze uymasına dikkat edin. Bikini üstü taşlı, boncuklu, püsküllü ve açık renk modelleri kesinlikle tercih etmeyin. Sade ve koyu renk modeller tercihiniz olsun. Tek renk bikinilerden hoşlanmayanlar, siyah renk üzerine desenli modelleri tercih edebilir. Ayrıca bikini altları ne kadar detaylı ve açık renkte olursa dikkat göğüslerden alt kısma kayacaktır. Bikini üstünün yanlardan destekli ve balenli oluşu, aynı zamanda göğüslerinizi toparlayacağından daha hoş bir görüntü sunar. Straplez modeller veya ince askılı modeller daha çok küçük göğüslü kadınlar için uygun büyük göğüslüler çok fazla tercih etmemeliler. Bu modellerde göğsünüz hem yanlardan hem üstten taşacağından ortaya hiç hoş bir görüntü çıkmayacaktır. Üçgen modeller yerine, boyundan bağlamalı, kalın askılı modeller her zaman göğüsleri olduğundan daha küçük ve dik gösterir. Bikini seçerken farklı renk alt ve üst modellerini de kullanabilirsiniz. Üst için koyu renk, alt için açık renkli modeller, dikkatin üst kısma kaymasına engel olacaktır.

Unutmayın güzel görünmeyi herkes ister, ama kendinizle ve vücudunuzla barışık olmak her şeyden daha önemlidir.

Türkiye’nin en büyük Takı ve Aksesuar Mağazası

3 yorum

  1. kavuşmuyor dügmeler

  2. Sıkıntılı bi durum bu ya en iyisi giymemek

  3. Bu işin memesi kalmadııı bikinisi de kalmadııı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir